اطلاعات پروژه

وب سایت: پاییزان تجارت مهر
آدرس سایت: http://paeezanco.com/
مدت زمان: 10 روز
فناوری طراحی: .NET

شرکت پاییزان تجارت مهر نماینده انحصاری محصولات تخصصی زیبایی و درمانی از بهترین برندهای اروپا و جهان
IBSA Institue Biochemique SA یک شرکت داروسازی خصوصی است که در سال ۱۹۴۵ توسط گروهی از متخصصان زیست شناسی سوئیس تاسیس شده است. IBSA در لوگانو، سوئیس، فعالیت خود را در سطح ملی آغاز کرد اما به سرعت در حال تبدیل شدن به یک شرکت کاملاً متمرکز در سراسر جهان است.
دانش نوین و تحقیقات گسترده و همچنین توسعه فناوری در ارائه فرآیندهای تولید داروئی، کمپانی IBSA را بعنوان پیشرو به یکی از بزرگترین کمپانی های داروسازی و تولید اسید هیالورونیک در زمینه توسعه برنامه های درمانی پوست و زیبایی Dermoaesthetic مبدل ساخته است . این کمپانی داروسازی بزرگ شهرت جهانی خود را از سال ۱۹۸۵ گسترش داده است و از سال ۲۰۱۰ رسماً وارد فیلد پوستی شده بطوریکه هم اکنون IBSA Group در ۷۰ کشور جهان بطور فعال حضور دارد. مدیریت جدید این کمپانی استراتژی بهینه سازی استفاده از مواد اولیه فعال را با هدف توسعهُ تکنولوژی درمانی به منظور بهبود نتایج و رضایت بیماران پیشه گرفته است.
در حقیقت IBSA با استفاده ازتکنولوژی منحصر به فرد و به علت نظارت گسترده خود از ابتدای پروسه تولید و همینطور تمام مراحل R&D تحقیقات علمی تا زمان ایجاد محصول نهایی قابل تزریق، خود را در رده کمپانی های برتر جهان قرار داده است. این کمپانی متخصص در زمینه تولید هیالورونیک اسید می باشد و در سال ۲۱ میلیون محصول حاوی هیالورونیک اسید خالص تولید می کند.

  نرم افزار را با کار خود هماهنگ کنید،
  نه کارتان را با نرم افزار
  -------------------
  مشاوره و کارشناسی
  ۰۹۱۷۹۱۷۷۸۴۸
  ۰۹۱۰۷۰۰۴۴۹۱