هوش تجاری و راهبرد تجارت

هوش تجاری و کوچینگ کسب و کار چیست؟

هوش تجاری (Business Intelligence) شامل استراتژی ها و فناوری های مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل داده های اطلاعات کسب و کار است. فناوری های BI دیدگاه های تاریخی ، فعلی و پیش بینی کننده عملیات تجاری را ارائه می دهند. کارکردهای رایج فناوری های هوش تجاری شامل گزارشگری ، پردازش تحلیلی آنلاین ، تجزیه و تحلیل ، توسعه داشبورد ، داده کاوی ، فرآیند کاوی ، پردازش رویداد پیچیده ، مدیریت عملکرد تجاری ، معیارگذاری ، متن کاوی ، تجزیه و تحلیل پیش بینی و تجزیه و تحلیل تجویز می شود.

فناوری های BI می توانند مقادیر زیادی از داده های ساختاریافته و بعضاً بدون ساختار را مدیریت کنند تا به شناسایی ، توسعه و یا ایجاد فرصت های جدید استراتژیک تجاری کمک کنند. هدف آنها تفسیر آسان این داده های بزرگ است. شناسایی فرصت های جدید و اجرای یک استراتژی موثر مبتنی بر بینش می تواند از مزیت های رقابتی بازار و ثبات طولانی مدت برای مشاغل برخوردار باشد.

به طور خلاصه، از نتایج هوش تجاری مفهوم کوچینگ کسب و کار (Business coaching) می باشد که یک رابطه مشترک بین صاحب یا مدیر عامل کسب و کار و یک مربی حرفه ای کسب و کار در یک یا چند حوزه است که هدف آن توسعه استراتژیک یک شرکت موفق است.

یک کوچ تجاری به شما کمک کند چشم اندازی برای کسب و کار خود طراحی کنید که با ارزش های شما و اهدافی که برای زندگی خود دارید هماهنگ باشد. با در دست داشتن این چشم انداز، مربیان کسب و کار راهنمایی، پشتیبانی و مسئولیت پذیری لازم برای تعیین و حرکت در اهداف خود را به شما ارائه می دهند و به شما این امکان را می دهند که کسب و کار خود را از جایی که هست به جایی که می خواهید ببرید.


فروش و مشاوره
تهران: 09107004491 - 02191306443
شیراز: 09179178748 - 07136291466


همین حالا تماس بگیرید!

نرم افزار را با کار خود هماهنگ کنید،
نه کارتان را با نرم افزار
-------------------
مشاوره و کارشناسی
۰۹۱۷۹۱۷۸۷۴۸
۰۹۱۰۷۰۰۴۴۹۱